Főpolgármester-jelöltek vitája: Karácsony Gergely, Kálmán Olga, Kerpel-Fronius Gábor [forrás: 24.hu]]

2019. június 20. és 26. között zajlik Budapesten az ellenzéki főpolgármester-jelöltek előválasztása. Utána néztünk, ki mit ajánl a fővárosi LMBTQI választóknak.

Országház

Szövetségünket a kormánypárti többség nem engedte felszólalni a vitában.

Kövér László

Gyermekjogi szervezetek és szakértők reagálása Kövér László nyilatkozatára

Kövér László

Sajtóhírek szerint Kövér László egy zuglói fórumán sértő, tudatlan és családellenes kijelentéseket tett.

Színes Szerda a MOA Magán Általános Iskolában

Több mint 150 oktatási intézmény csatlakozott a Szövetségünk kezdeményezésére létrejött Sokszínűség Oktatási Munkacsoport kampányához.

Iskolai Sokszínűség Hete

Több mint száz iskola jelentkezett már az Iskolai Sokszínűség Hetére (2019. április 8-12.). Állami, egyházi és alapítványi iskolákból, Budapestről, vidéki városokból és kistelepülésekről is jelentkeztek a Sokszínűség Oktatási Munkacsoport (SOM) programjára pedagógusok, iskolapszichológusok, családsegítő és iskolai szociális munkás szakemberek.